Kurtki Roxy

Dobra kurtka snowboardowa, o odpowiednich parametrach oddychalności i wodoodporności to istotny element w garderobie każdego snowboardzisty. Z parametrami technicznymi jest niestety tak, że to co widnieje na metkach nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i tak można powiedzieć że kurtka kurtce nie jest równa. Kurtka o parametrach 5k jednej firmy może w praktyce dużo szybciej przemakać niż kurtka o tych samych parametrach innej firmy. Czym zatem się kierować przy wyborze kurtki snowboardowej ? W poniższym artykule wyjaśniamy na co zwracać uwagę.
icon
Roxy logoRoxy to znana i ceniona n świecie damska marka snowboardowa, która oferuje wysokiej klasy sprzęt snowboardowy oraz techniczną odzież snowboardową. Twarzą Roxy jest jedna z najlepszych snowboardowerek na świecie Torah Bright, która czynnie uczestniczy przy projektowaniu odzieży.

Kurtka roxy  jetty girl solid jk   rÓŻowy
Kurtka roxy jetty girl solid jk rÓŻowyKurtka roxy jetty girl solid jk rÓŻowy to stylowa damska kurtka narciarsko-snowboardowa. Kurtka zostałą wykonana z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Posiada szereg funkcjonalnych rozwiązań które docenisz podczas jazdy.
179 PLN
Kurtka roxy  jetty snow girl  2018 niebieski|biaŁy
Kurtka roxy jetty snow girl 2018 niebieski|biaŁyKurtka roxy jetty snow girl 2018 niebieski|biaŁy to stylowa damska kurtka narciarsko-snowboardowa. Kurtka zostałą wykonana z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Posiada szereg funkcjonalnych rozwiązań które docenisz podczas jazdy.
279 PLN
Kurtka roxy  jetty snow girl  2018 wielokolorowy
Kurtka roxy jetty snow girl 2018 wielokolorowyKurtka roxy jetty snow girl 2018 wielokolorowy to stylowa damska kurtka narciarsko-snowboardowa. Kurtka zostałą wykonana z wysokiej jakości materiałów o dobrych parametrach. Posiada szereg funkcjonalnych rozwiązań które docenisz podczas jazdy.
279 PLN
icon

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

spodniesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat spodni snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobre spodnie i na co zwrócić szczególną uwagę. Przeglądaj i porównuj oferty spodni snowboardowych czołowych producentów.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.