Parametry to nie wszystko

Dobra kurtka snowboardowa, o odpowiednich parametrach oddychalności i wodoodporności to istotny element w garderobie każdego snowboardzisty. Z parametrami technicznymi jest niestety tak, że to co widnieje na metkach nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w rzeczywistości i tak można powiedzieć że kurtka kurtce nie jest równa. Kurtka o parametrach 5k jednej firmy może w praktyce dużo szybciej przemakać niż kurtka o tych samych parametrach innej firmy. Czym zatem się kierować przy wyborze kurtki snowboardowej ? W poniższym artykule wyjaśniamy na co zwracać uwagę.
icon
Majesty logoMajesty to polska marka, ktróa jest dobrz znana w środowisku narciarzy freestylowych. Majesty to przede wszystkim narty freestylowe, freerideowe, backcountry ale również wysokiej jakości odzież techniczna jak kurtki czy spodnie narciarsko-snowboardowe. Jeśli chcecie dobrą odzież techniczną o dobrych parametrach i przy tym chcecie wsp[ierać polską gospodarkę to wybór jest prosty - Majesty!

Majesty Deathproof (black/graphite) 2018
Majesty Deathproof (black/graphite) 2018Dwukolorowy softshell Majesty Deathproof (black/graphite) z nowej kolekcji o symetrycznym odcięciu na klatce piersiowej i nadrukowanymi gwiazdami. To ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy lubią prostotę i funkcjonalność. Sofshelle Majesty to t ...
299 PLN
Majesty Shadow (mint/graphite/black) 2018
Majesty Shadow (mint/graphite/black) 2018Majesty Shadow (mint/graphite/black) to dwukolorowy softshell z nowej kolekcji o symetrycznym odcięciu na klatce piersiowe. Softshelle są idealne na wszystkie warunki pogodowe. To innowacyjne rozwiązanie dla tych, który lubią prostotę i funkcjo ...
319 PLN
icon

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

spodniesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat spodni snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobre spodnie i na co zwrócić szczególną uwagę. Przeglądaj i porównuj oferty spodni snowboardowych czołowych producentów.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.